Переваги Wordpress

Переваги Wordpress

Лише кілька функцій, які пропонує WordPress:

 • Простота Завдяки простоті ви можете швидко вийти в Інтернет і опублікувати. Ніщо не повинно заважати вам створити свій веб-сайт і опублікувати вміст. WordPress створено, щоб це сталося.

 

 • Гнучкість За допомогою WordPress ви можете створити будь-який тип веб-сайту: особистий блог або веб-сайт, фотоблог, бізнес-сайт, професійне портфоліо, державний веб-сайт, журнал або новинний веб-сайт, онлайн-спільнота, навіть мережа веб-сайтів . Ви можете зробити свій веб-сайт красивим за допомогою тем і розширити його за допомогою плагінів. Ви навіть можете створити власну програму.

 

 • Публікуйте з легкістю Якщо ви коли-небудь створювали документ, ви вже є фахівцем у створенні вмісту за допомогою WordPress. Ви можете створювати дописи та сторінки, легко їх форматувати, вставляти медіафайли, і одним натисканням кнопки ваш вміст буде опубліковано в мережі.

 

 • Інструменти публікації WordPress спрощує керування вмістом. Створюйте чернетки, плануйте публікацію та переглядайте редакції своїх публікацій. Зробіть свій вміст загальнодоступним або приватним і захистіть публікації та сторінки паролем.

 

 • Керування користувачами Не всім потрібен однаковий доступ до вашого веб-сайту. Адміністратори керують сайтом, редактори працюють із контентом, автори та учасники пишуть цей контент, а передплатники мають профіль, яким вони можуть керувати. Це дає змогу мати різноманітних співавторів на вашому веб-сайті, а іншим просто бути частиною вашої спільноти.

 

 • Управління медіа Кажуть, що зображення говорить тисячу слів, тому для вас важливо мати можливість швидко та легко завантажувати зображення та медіа до WordPress. Перетягніть медіафайли в засіб завантаження, щоб додати їх на свій веб-сайт. Додайте альтернативний текст, підписи та заголовки, а також вставте зображення та галереї у свій вміст. Ми навіть додали кілька інструментів для редагування зображень, якими ви можете весело провести час.

 

 • Повна відповідність стандартам Кожен фрагмент коду, створеного WordPress, повністю відповідає стандартам, установленим W3C. Це означає, що ваш веб-сайт працюватиме в сучасному веб-переглядачі, зберігаючи сумісність із веб-переглядачами нового покоління. Ваш веб-сайт — це прекрасна річ зараз і в майбутньому.

 

 • Easy Theme System WordPress постачається в комплекті з двома темами за замовчуванням, але якщо вони вам не підходять, є каталог тем із тисячами тем, за допомогою яких ви зможете створити чудовий веб-сайт. Жоден із них не до смаку? Завантажте власну тему одним натисканням кнопки. Вам знадобиться лише кілька секунд, щоб повністю оновити свій веб-сайт.

 

 • Розширення за допомогою плагінів WordPress пропонує повну кількість функцій для кожного користувача, для кожної іншої функції є каталог плагінів із тисячами плагінів. Додайте складні галереї, соціальні мережі, форуми, віджети соціальних мереж, захист від спаму, календарі, налаштуйте елементи керування для оптимізації пошукової системи та форми.

 

 • Вбудовані коментарі Ваш блог – це ваш дім, а коментарі надають вашим друзям і читачам простір для спілкування з вашим вмістом. Інструменти для коментарів WordPress надають вам все, що вам потрібно, щоб стати форумом для обговорення та модерувати це обговорення.

 

 • Оптимізовано для пошукових систем WordPress оптимізовано для пошукових систем прямо з коробки. Для більш точного контролю SEO є багато плагінів SEO , які подбають про це за вас.

 

 • Багатомовний WordPress доступний понад 70 мовами. Якщо ви або особа, для якої ви створюєте веб-сайт, бажаєте використовувати WordPress не англійською мовою, це легко зробити .

 

 • Володійте своїми даними. Розміщені послуги приходять і йдуть. Якщо ви коли-небудь користувалися послугою, яка зникла, ви знаєте, наскільки це може бути травматично. Якщо ви коли-небудь бачили рекламу, яка з’являється на вашому веб-сайті, ви, ймовірно, були дуже роздратовані. Використання WordPress означає, що ніхто не має доступу до вашого вмісту. Володійте всіма своїми даними – веб-сайтом, вмістом, даними.

 

 • FreedomWordPress має ліцензію GPL, яка була створена для захисту ваших свобод. Ви можете вільно використовувати WordPress у будь-який спосіб: встановлювати, використовувати, змінювати, поширювати. Свобода програмного забезпечення — основа, на якій побудований WordPress.

 

 • СпільнотаЯк найпопулярніша CMS з відкритим кодом в Інтернеті, WordPress має активну спільноту, яка підтримує її. Поставте запитання на форумах підтримки та отримайте допомогу від волонтера, відвідайте WordCamp або Meetup, щоб дізнатися більше про WordPress, прочитайте публікації в блогах і навчальні посібники про WordPress. Спільнота є серцевиною WordPress, що робить його таким, яким він є сьогодні.

 

 • Внесіть свій внесок. Ви також можете стати WordPress! Допомагайте створювати WordPress, відповідайте на запитання на форумах підтримки, пишіть документацію, перекладайте WordPress на вашу мову, виступайте на WordCamp, пишіть про WordPress у своєму блозі. Незалежно від ваших навичок, ми будемо раді вам!

 

Нет комментариев

Sorry, the comment form is closed at this time.