Переваги WordPress

Лише кілька функцій, які пропонує WordPress:

 • Простота Завдяки простоті ви можете швидко вийти в Інтернет і опублікувати. Ніщо не повинно заважати вам створити свій веб-сайт і опублікувати вміст. WordPress створено, щоб це сталося.

 

 • Гнучкість За допомогою WordPress ви можете створити будь-який тип веб-сайту: особистий блог або веб-сайт, фотоблог, бізнес-сайт, професійне портфоліо, державний веб-сайт, журнал або новинний веб-сайт, онлайн-спільнота, навіть мережа веб-сайтів . Ви можете зробити свій веб-сайт красивим за допомогою тем і розширити його за допомогою плагінів. Ви навіть можете створити власну програму.

 

 • Публікуйте з легкістю Якщо ви коли-небудь створювали документ, ви вже є фахівцем у створенні вмісту за допомогою WordPress. Ви можете створювати дописи та сторінки, легко їх форматувати, вставляти медіафайли, і одним натисканням кнопки ваш вміст буде опубліковано в мережі.

 

 • Інструменти публікації WordPress спрощує керування вмістом. Створюйте чернетки, плануйте публікацію та переглядайте редакції своїх публікацій. Зробіть свій вміст загальнодоступним або приватним і захистіть публікації та сторінки паролем.

 

 • Керування користувачами Не всім потрібен однаковий доступ до вашого веб-сайту. Адміністратори керують сайтом, редактори працюють із контентом, автори та учасники пишуть цей контент, а передплатники мають профіль, яким вони можуть керувати. Це дає змогу мати різноманітних співавторів на вашому веб-сайті, а іншим просто бути частиною вашої спільноти.

 

 • Управління медіа Кажуть, що зображення говорить тисячу слів, тому для вас важливо мати можливість швидко та легко завантажувати зображення та медіа до WordPress. Перетягніть медіафайли в засіб завантаження, щоб додати їх на свій веб-сайт. Додайте альтернативний текст, підписи та заголовки, а також вставте зображення та галереї у свій вміст. Ми навіть додали кілька інструментів для редагування зображень, якими ви можете весело провести час.

 

 • Повна відповідність стандартам Кожен фрагмент коду, створеного WordPress, повністю відповідає стандартам, установленим W3C. Це означає, що ваш веб-сайт працюватиме в сучасному веб-переглядачі, зберігаючи сумісність із веб-переглядачами нового покоління. Ваш веб-сайт — це прекрасна річ зараз і в майбутньому.

 

 • Easy Theme System WordPress постачається в комплекті з двома темами за замовчуванням, але якщо вони вам не підходять, є каталог тем із тисячами тем, за допомогою яких ви зможете створити чудовий веб-сайт. Жоден із них не до смаку? Завантажте власну тему одним натисканням кнопки. Вам знадобиться лише кілька секунд, щоб повністю оновити свій веб-сайт.

 

 • Розширення за допомогою плагінів WordPress пропонує повну кількість функцій для кожного користувача, для кожної іншої функції є каталог плагінів із тисячами плагінів. Додайте складні галереї, соціальні мережі, форуми, віджети соціальних мереж, захист від спаму, календарі, налаштуйте елементи керування для оптимізації пошукової системи та форми.

 

 • Вбудовані коментарі Ваш блог – це ваш дім, а коментарі надають вашим друзям і читачам простір для спілкування з вашим вмістом. Інструменти для коментарів WordPress надають вам все, що вам потрібно, щоб стати форумом для обговорення та модерувати це обговорення.

 

 • Оптимізовано для пошукових систем WordPress оптимізовано для пошукових систем прямо з коробки. Для більш точного контролю SEO є багато плагінів SEO , які подбають про це за вас.

 

 • Багатомовний WordPress доступний понад 70 мовами. Якщо ви або особа, для якої ви створюєте веб-сайт, бажаєте використовувати WordPress не англійською мовою, це легко зробити .

 

 • Володійте своїми даними. Розміщені послуги приходять і йдуть. Якщо ви коли-небудь користувалися послугою, яка зникла, ви знаєте, наскільки це може бути травматично. Якщо ви коли-небудь бачили рекламу, яка з’являється на вашому веб-сайті, ви, ймовірно, були дуже роздратовані. Використання WordPress означає, що ніхто не має доступу до вашого вмісту. Володійте всіма своїми даними – веб-сайтом, вмістом, даними.

 

 • FreedomWordPress має ліцензію GPL, яка була створена для захисту ваших свобод. Ви можете вільно використовувати WordPress у будь-який спосіб: встановлювати, використовувати, змінювати, поширювати. Свобода програмного забезпечення — основа, на якій побудований WordPress.

 

 • СпільнотаЯк найпопулярніша CMS з відкритим кодом в Інтернеті, WordPress має активну спільноту, яка підтримує її. Поставте запитання на форумах підтримки та отримайте допомогу від волонтера, відвідайте WordCamp або Meetup, щоб дізнатися більше про WordPress, прочитайте публікації в блогах і навчальні посібники про WordPress. Спільнота є серцевиною WordPress, що робить його таким, яким він є сьогодні.

 

 • Внесіть свій внесок. Ви також можете стати WordPress! Допомагайте створювати WordPress, відповідайте на запитання на форумах підтримки, пишіть документацію, перекладайте WordPress на вашу мову, виступайте на WordCamp, пишіть про WordPress у своєму блозі. Незалежно від ваших навичок, ми будемо раді вам!

 

About Us

Luckily friends do ashamed to do suppose. Tried meant mr smile so. Exquisite behaviour as to middleton perfectly. Chicken no wishing waiting am. Say concerns dwelling graceful.

Services

Most Recent Posts

Company Info

She wholly fat who window extent either formal. Removing welcomed.

Your Business Potential with Our Proven Strategies

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Company

About Us

Contact Us

Products

Services

Blog

Features

Analytics

Engagement

Builder

Publisher

Help

Privacy Policy

Terms

Conditions

Product

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.
© 2023 Created with Royal Elementor Addons